Tilsette

Arvid Hovden

Partner - Statsautorisert revisor

E-post: arvid@h-v.no
Direkte telefon: 70 04 59 02
Mobil: 970 57 192

Arvid har høgare revisoreksamen frå NHH og starta eige revisjonsfirma i 1979. Han var partner i Deloitte frå 1995 fram til skipinga av Hovden & Vatne i 2000.

Marny Sleire Vatne

Revisormedarbeidar

E-post: marny@h-v.no
Direkte telefon: 70 04 59 03
Mobil: 970 57 193

Marny er utdanna ved Revisorskulen i Oslo og har grunnfag i bedriftsøkonomi frå Høgskulen i Volda. Marny vart tilsett hos Hovden i 1980.

Karoline Steinsland Sætre

Revisormedarbeidar

E-post: karoline@h-v.no
Direkte telefon: 70 04 59 10
Mobil: 938 78 628

Karoline har bachelor i rekneskap og revisjon og master i økonomi og administrasjon frå Universitetet i Agder.
Karoline vart tilsett hausten 2014.

Geir Arve Vatne

Partner - Statsautorisert revisor

E-post: geir@h-v.no
Direkte telefon: 70 04 59 04
Mobil: 970 57 194

Geir Arve har høgare revisoreksamen frå NHH. Han arbeida for Arthur Andersen i tre år før han vart tilsett i Deloitte i 1998, og vart partner ved skiping av selskapet i 2000.

Anita Bøe

Revisormedarbeidar - Registrert revisor

E-post: anita@h-v.no
Direkte telefon: 70 04 59 05
Mobil: 974 74 272

Anita har revisoreksamen frå Høgskulen i Molde. Ho vart tilsatt i 2005.

Karoline Flo Bratteberg

Revisormedarbeidar

E-post: kfb@h-v.no
Direkte telefon: 70 04 59 09
Mobil: 993 75 870

Karoline har bachelor i rekneskap og revisjon frå Høgskulen i Molde.

Karoline vart tilsett hausten 2014.

Arild Rafshol

Partner - Registrert revisor

E-post: arild@h-v.no
Direkte telefon: 70 04 59 07
Mobil: 970 57 197

Arild har revisoreksamen frå Høgskulen i Molde. I 1998 vart han tilsett i Deloitte, og sidan skipinga i 2000 har han vore tilsett i Hovden & Vatne. I 2007 vart Arild tatt opp som partner.

Helge Mjånes

Revisormedarbeidar - Siviløkonom

E-post: helge@h-v.no
Direkte telefon: 70 04 59 06
Mobil: 908 36 558

Helge har mastergrad i økonomi og administrasjon ved NHH. Helge har vore tilsatt sidan 2006.

Anders Leikanger

Revisormedarbeidar - Statsautorisert revisor

E-post: anders@h-v.no
Direkte telefon: 70 04 59 11
Mobil: 95 87 27 95

Anders har master i rekneskap og revisjon. Anders har tidlegare vore tilsett i Ernst & Young i 5 år.
Anders vart tilsett hausten 2016.

Dag Hopland

Partner - Statsautorisert revisor

E-post: dag@h-v.no
Mobil: 484 40 730

Dag har høgare revisoreksamen frå NHH. Han har bakgrunn som revisor og direktør i BDO og PWC og har drive eigen revisjonspraksis frå 2014 til han vart tilsett som partner og oppdragsansvarleg revisor i Hovden & Vatne frå 01.10.2016.

Ronny Kile

Revisormedarbeidar

E-post: ronny@h-v.no
Direkte telefon: 70 04 59 08
Mobil: 905 12 431

Ronny har revisorutdanning frå Høgskulen i Molde og har tidlegare revisjonspraksis frå RevisorGruppen Møre, før han vart tilsett i 2007.